Skip to main content

Tehnoloogiainstituut

Nooruse 150411 Tartu linn, Tartu linn, Tartumaa EST
+372 737 4800
info@tuit.ut.ee
Reet Kurg
direktor, molekulaarse biomeditsiini professor
PhD (molekulaarbioloogia)
737 5040
5341 9189
Nooruse 1-426A
Veronika Zadin
materjalitehnoloogia professor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
737 4877
Nooruse 1-317
Tanel Tenson
antimikroobsete ainete tehnoloogia professor
PhD (molekulaarbioloogia)
737 4844
Nooruse 1-425
Mart Loog
molekulaarse süsteemibioloogia professor
PhD (meditsiiniline ja füsioloogiline keemia)
517 5698 (4848)
Nooruse 1-406
Ülo Langel
molekulaarse biotehnoloogia professor 0,5 k
PhD (biokeemia)
Alvo Aabloo
polümeersete materjalide tehnoloogia professor
PhD (füüsika)
737 5534
507 8356 (4829)
Nooruse 1-318
Hannes Kollist
molekulaarse taimebioloogia professor
PhD (taimefüsioloogia)
737 4814
Nooruse 1-315C
Margus Pooga
keemilise bioloogia professor
PhD (biokeemia)
737 4836
Nooruse 1-300
Andres Merits
rakendusviroloogia professor (tööleping peatatud), uurija-professor
PhD (bioloogia)
737 5007
Nooruse 1-423
Mart Ustav
akadeemik, emeriitprofessor
emeriitprofessor
knd (keemia)
737 5047
Alan Henry Tkaczyk
tehnikateaduse kaasprofessor
PhD (masinaehitus)
Marko Piirsoo
molekulaarviroloogia kaasprofessor
PhD (geenitehnoloogia)
737 4880
Nooruse 1-403
Eva Žusinaite
viroloogia kaasprofessor
dr. med. (arstiteadus)
737 4881
Nooruse 1-404
Ülo Maiväli
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
737 4818
Nooruse 1-137
Lauri Vares
orgaanilise keemia kaasprofessor
PhD (orgaaniline keemia)
737 4808
Nooruse 1-535
Taavi Lehto
farmatseutilise biotehnoloogia lektor 0,2 k
molekulaarse biomeditsiini kaasprofessor 0,8 k
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Ilona Faustova
molekulaarbioloogia kaasprofessor, biotehnika õppekava programmijuht, loodusteadused ja tehnoloogia õppekava programmijuht
PhD (keemia)
5391 1270 (7270)
Nooruse 1-424
Yuh-Shuh Wang
taimebioloogia kaasprofessor
PhD (metsa molekulaargeneetika ja biotehnoloogia)
Nooruse 1-315B
Ebe Merilo
taimebioloogia kaasprofessor
PhD (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia)
Nooruse 1-315A
Kaido Kurrikoff
molekulaarse biotehnoloogia kaasprofessor
PhD (neuroteadused)
737 4871
Nooruse 1-503
Hanna Hõrak
molekulaarse taimefüsioloogia kaasprofessor
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Vasili Hauryliuk
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor 0,2 k
PhD (molekulaarbioloogia)
Heiki Kasemägi
arvutitehnika ja robootika magistriõppekava programmijuht, arvutitehnika bakalaureuse-ja magistriõppekava programmijuht
materjalitehnoloogia kaasprofessor
PhD (tahkisefüüsika)
737 4834
Nooruse 1-319
Nooruse 1-316
Karl Kruusamäe
robootika kaasprofessor
PhD (füüsika)
5886 3299
Nooruse 1-317
Niilo Kaldalu
molekulaarbioloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
Nooruse 1-401
Tarmo Tamm
materjaliteaduse kaasprofessor
tehnika ja tehnoloogia doktoriõppe programmijuht
PhD (anorgaaniline keemia)
737 4833
Nooruse 1-328
Veljo Kisand
molekulaarse ökoloogia kaasprofessor
PhD (hüdrobioloogia)
737 4818
Nooruse 1-137
Ilme Liblikas
orgaanilise keemia kaasprofessor
PhD (orgaaniline keemia)
Nooruse 1-535
Ivar Ilves
biomeditsiini kaasprofessor
PhD (viroloogia)
737 4836
Nooruse 1-300
Ene Ustav
geenitehnoloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
737 4815
Nooruse 1-426A
Arvi Jõers
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor
PhD (rakubioloogia)
737 5041
Nooruse 1-146
Indrek Must
pehme robootika kaasprofessor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
737 4832
Nooruse 1-332
Alla Piirsoo
molekulaarviroloogia kaasprofessor
PhD (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-403
Veiko Vunder
robotitehnoloogia lektor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Margus Rosin
arvutitehnika nooremlektor 0,5 k
MSc (infotehnoloogia)
Renno Raudmäe
robotitehnoloogia nooremlektor
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Nooruse 1-317
Ly Porosk
peptiidikeemia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
737 4866
Tõnis Lehto
molekulaarse biomeditsiini teadur
PhD (neurokeemia koos molekulaarse neurobioloogiaga)
Janno Torop
materjaliteaduse teadur
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Nooruse 1-318
Urmas Johanson
materjaliteaduse teadur
PhD (anorgaaniline keemia)
737 4832
Nooruse 1-324
Liina Jakobson
molekulaarse taimebioloogia teadur 0,4 k
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Marta Putrinš
biomeditsiini teadur
PhD (molekulaarbioloogia)
737 4846
Nooruse 1-401
Ingmar Tulva
taimefüsioloogia teadur 0,25 k
MSc (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia)
Ervin Valk
molekulaarbioloogia teadur
MSc (molekulaardiagnostika)
737 4849
Nooruse 1-424
Oleg Košik
süsteemibioloogia teadur
PhD (matemaatika)
Nooruse 1-405
Piret Arukuusk
peptiidikeemia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
737 4866
Nooruse 1-517
Villu Kasari
mikrobioloogia külalisteadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Kai Rausalu
viroloogia teadur 0,71 k
MSc (molekulaardiagnostika)
Nooruse 1-404
Margit Mutso
biomeditsiinitehnoloogia teadur 0,5 k
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Peeter Laas
molekulaarse ökoloogia teadur
PhD (geenitehnoloogia)
Rait Kivi
molekulaarse süsteemibioloogia teadur 0,2 k
PhD (keemia)
737 4849
Nooruse 1-424
Toomas Mets
molekulaarse mikrobioloogia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Chung-Yueh Yeh
taimebioloogia nooremteadur 0,5 k
MSc (Institute of Plant Biology)
Ingrid Rebane
materjaliteaduse nooremteadur 0,3 k
MSc (materjaliteadus)
Nooruse 1-331
Olavi Reinsalu
biomeditsiinitehnoloogia nooremteadur 0,4 k
MSc (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-436
Laura Sandra Lello
viroloogia nooremteadur 0,66 k
MSc (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-435
Jaanika Unt
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Egon Meigas
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (geenitehnoloogia)
Ailar Omler
viroloogia nooremteadur 0,85 k
MSc (geenitehnoloogia)
Ivana Kerkez
mikrobioloogia nooremteadur
MSc (molekulaarbioloogia ja füsioloogia)
Ismail Sarigül
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (rakenduslik mõõteteadus)
Marie Vihmar
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MA (disain ja rakenduskunst)
Nooruse 1-332
Krõõt Arbo
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Kadri-Ann Valdur
tehnoloogia nooremteadur 0,7 k
MSc (materjaliteadus ja tehnoloogia)
Nooruse 1-332
Jaanus Kalde
tehnoloogia nooremteadur
MSc (arvutitehnika)
Nooruse 1-110
Henri Ingelman
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (rakenduskeemia ja biotehnoloogia)
Houman Masnavi
robootika nooremteadur 0,75 k
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Mart Ernits
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (nanobiotehnoloogia)
Kadir Aktas
masinõppe nooremteadur 0,3 k
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Ankit Kumar
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (Genetics and Plant Breeding)
Livia Matt
nooremteadur
PhD (bioaktiivsete ainete tehnoloogia)
Rauno Sedrik
polümeeride keemia nooremteadur 0,1 k
MSc (materjaliteadus)
Helen Parik
taimebioloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (geenitehnoloogia)
Martin Kala
tehnoloogia nooremteadur 0,425 k
MSc (geenitehnoloogia)
Liane Viru
bioohutuse tuumiklabori administratiivjuhataja
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
D Scott Bottoms
fermentatsiooni tehnoloogiate peaspetsialist
MSc (bakterioloogia)
Mart Parve
tehisintellektiteenuste tootejuht
MSc (International Business Economics and Management)
Narva mnt 18-2022
Heilo Altin
haridusrobootika juhtivspetsialist 0,3 k
MSc (infotehnoloogia)
Aune Tamm
IMS labori administratiivjuht
737 4824
5611 0633 (4824)
Nooruse 1-330
Teet Tilk
elektroonika spetsialist
MSc (arvutitehnika)
737 4831
Nooruse 1-105
Merilin Saarma
proteoomika tuumiklabori spetsialist
MSc (bioloogia)
Nooruse 1-532
Rain Eric Haamer
virtuaalreaalsuse spetsialist
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Nooruse 1-114
Eveli Otsing
molekulaarse ökoloogia spetsialist
PhD (botaanika ja mükoloogia)
Mark Lütter
3D modelleerimise ja graafika spetsialist 0,5 k
MA (semiootika ja kultuuriteooria)
Kristel Panksep
molekulaarse diagnostika spetsialist
MSc (rakendushüdrobioloogia)
Kadi-Anne Nadel
proteoomika meetodiarenduse spetsialist
MSc (materjaliteadus)
Nooruse 1-532
Anett Toom
projekti assistent
737 4824
5310 1633
Nooruse 1-330
Fred Väärtnõu
biomeditsiinitehnoloogia spetsialist
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Sandra Koit
rakendusviroloogia spetsialist
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Teve Rajamets
turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
737 4840
5624 9014
Liina Katherine Viikmaa
õppekorralduse spetsialist
737 4882
Nooruse 1-149
Kristo Allaje
arvutitehnika spetsialist 0,4 k
insener 0,6 k
MSc (kosmosetehnoloogia)
Aare Abroi
bioinformaatika spetsialist
PhD (molekulaarbioloogia)
Inge Tera
koordinaator
MBA (ärijuhtimine (juhtimine ja turundus))
737 4829
Narva mnt 18-3051
Mari Linsi
kliiniliste uuringute spetsialist 0,5 k
MSc (proviisor)
Christina Mürk
analüütika spetsialist 0,8 k
spetsialist 0,2 k
MSc (heitmete tehnoloogia)
737 6648
Ravila 14a-5048
Anett Puskar
molekulaarbioloogia spetsialist 0,1 k
MSc (biomeditsiin)
Mikael Johan Brosché
taimebioloogia kaasprofessor (tööleping peatatud) 0,1 k
PhD
Kaija Põhako-Esko
materjalide keemia kaasprofessor (tööleping peatatud)
PhD (keemia)
Age Utt
viroloogia teadur (tööleping peatatud)
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Anna-Liisa Peikolainen
materjalitehnoloogia teadur (tööleping peatatud)
PhD (keemia)
Diana Pilvar
proteoomika meetodiarenduse spetsialist (tööleping peatatud)
MSc (geenitehnoloogia)
Mariana Kukk
kommunikatsioonispetsialist (tööleping peatatud)
MA (ajakirjandus ja kommunikatsioon)
Reet Kurg
direktor, molekulaarse biomeditsiini professor
PhD (molekulaarbioloogia)
737 5040
5341 9189
Nooruse 1-426A
Veronika Zadin
materjalitehnoloogia professor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
737 4877
Nooruse 1-317
Tanel Tenson
antimikroobsete ainete tehnoloogia professor
PhD (molekulaarbioloogia)
737 4844
Nooruse 1-425
Mart Loog
molekulaarse süsteemibioloogia professor
PhD (meditsiiniline ja füsioloogiline keemia)
517 5698 (4848)
Nooruse 1-406
Ülo Langel
molekulaarse biotehnoloogia professor 0,5 k
PhD (biokeemia)
Alvo Aabloo
polümeersete materjalide tehnoloogia professor
PhD (füüsika)
737 5534
507 8356 (4829)
Nooruse 1-318
Hannes Kollist
molekulaarse taimebioloogia professor
PhD (taimefüsioloogia)
737 4814
Nooruse 1-315C
Margus Pooga
keemilise bioloogia professor
PhD (biokeemia)
737 4836
Nooruse 1-300
Andres Merits
rakendusviroloogia professor (tööleping peatatud), uurija-professor
PhD (bioloogia)
737 5007
Nooruse 1-423
Mart Ustav
akadeemik, emeriitprofessor
emeriitprofessor
knd (keemia)
737 5047
Alan Henry Tkaczyk
tehnikateaduse kaasprofessor
PhD (masinaehitus)
Marko Piirsoo
molekulaarviroloogia kaasprofessor
PhD (geenitehnoloogia)
737 4880
Nooruse 1-403
Eva Žusinaite
viroloogia kaasprofessor
dr. med. (arstiteadus)
737 4881
Nooruse 1-404
Ülo Maiväli
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
737 4818
Nooruse 1-137
Lauri Vares
orgaanilise keemia kaasprofessor
PhD (orgaaniline keemia)
737 4808
Nooruse 1-535
Taavi Lehto
farmatseutilise biotehnoloogia lektor 0,2 k
molekulaarse biomeditsiini kaasprofessor 0,8 k
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Ilona Faustova
molekulaarbioloogia kaasprofessor, biotehnika õppekava programmijuht, loodusteadused ja tehnoloogia õppekava programmijuht
PhD (keemia)
5391 1270 (7270)
Nooruse 1-424
Yuh-Shuh Wang
taimebioloogia kaasprofessor
PhD (metsa molekulaargeneetika ja biotehnoloogia)
Nooruse 1-315B
Ebe Merilo
taimebioloogia kaasprofessor
PhD (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia)
Nooruse 1-315A
Kaido Kurrikoff
molekulaarse biotehnoloogia kaasprofessor
PhD (neuroteadused)
737 4871
Nooruse 1-503
Hanna Hõrak
molekulaarse taimefüsioloogia kaasprofessor
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Vasili Hauryliuk
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor 0,2 k
PhD (molekulaarbioloogia)
Heiki Kasemägi
arvutitehnika ja robootika magistriõppekava programmijuht, arvutitehnika bakalaureuse-ja magistriõppekava programmijuht
materjalitehnoloogia kaasprofessor
PhD (tahkisefüüsika)
737 4834
Nooruse 1-319
Nooruse 1-316
Karl Kruusamäe
robootika kaasprofessor
PhD (füüsika)
5886 3299
Nooruse 1-317
Niilo Kaldalu
molekulaarbioloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
Nooruse 1-401
Tarmo Tamm
materjaliteaduse kaasprofessor
tehnika ja tehnoloogia doktoriõppe programmijuht
PhD (anorgaaniline keemia)
737 4833
Nooruse 1-328
Veljo Kisand
molekulaarse ökoloogia kaasprofessor
PhD (hüdrobioloogia)
737 4818
Nooruse 1-137
Ilme Liblikas
orgaanilise keemia kaasprofessor
PhD (orgaaniline keemia)
Nooruse 1-535
Ivar Ilves
biomeditsiini kaasprofessor
PhD (viroloogia)
737 4836
Nooruse 1-300
Ene Ustav
geenitehnoloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
737 4815
Nooruse 1-426A
Arvi Jõers
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor
PhD (rakubioloogia)
737 5041
Nooruse 1-146
Indrek Must
pehme robootika kaasprofessor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
737 4832
Nooruse 1-332
Alla Piirsoo
molekulaarviroloogia kaasprofessor
PhD (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-403
Veiko Vunder
robotitehnoloogia lektor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Margus Rosin
arvutitehnika nooremlektor 0,5 k
MSc (infotehnoloogia)
Renno Raudmäe
robotitehnoloogia nooremlektor
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Nooruse 1-317
Ly Porosk
peptiidikeemia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
737 4866
Tõnis Lehto
molekulaarse biomeditsiini teadur
PhD (neurokeemia koos molekulaarse neurobioloogiaga)
Janno Torop
materjaliteaduse teadur
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Nooruse 1-318
Urmas Johanson
materjaliteaduse teadur
PhD (anorgaaniline keemia)
737 4832
Nooruse 1-324
Liina Jakobson
molekulaarse taimebioloogia teadur 0,4 k
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Marta Putrinš
biomeditsiini teadur
PhD (molekulaarbioloogia)
737 4846
Nooruse 1-401
Ingmar Tulva
taimefüsioloogia teadur 0,25 k
MSc (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia)
Ervin Valk
molekulaarbioloogia teadur
MSc (molekulaardiagnostika)
737 4849
Nooruse 1-424
Oleg Košik
süsteemibioloogia teadur
PhD (matemaatika)
Nooruse 1-405
Piret Arukuusk
peptiidikeemia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
737 4866
Nooruse 1-517
Villu Kasari
mikrobioloogia külalisteadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Kai Rausalu
viroloogia teadur 0,71 k
MSc (molekulaardiagnostika)
Nooruse 1-404
Margit Mutso
biomeditsiinitehnoloogia teadur 0,5 k
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Peeter Laas
molekulaarse ökoloogia teadur
PhD (geenitehnoloogia)
Rait Kivi
molekulaarse süsteemibioloogia teadur 0,2 k
PhD (keemia)
737 4849
Nooruse 1-424
Toomas Mets
molekulaarse mikrobioloogia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Chung-Yueh Yeh
taimebioloogia nooremteadur 0,5 k
MSc (Institute of Plant Biology)
Ingrid Rebane
materjaliteaduse nooremteadur 0,3 k
MSc (materjaliteadus)
Nooruse 1-331
Olavi Reinsalu
biomeditsiinitehnoloogia nooremteadur 0,4 k
MSc (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-436
Laura Sandra Lello
viroloogia nooremteadur 0,66 k
MSc (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-435
Jaanika Unt
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Egon Meigas
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (geenitehnoloogia)
Ailar Omler
viroloogia nooremteadur 0,85 k
MSc (geenitehnoloogia)
Ivana Kerkez
mikrobioloogia nooremteadur
MSc (molekulaarbioloogia ja füsioloogia)
Ismail Sarigül
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (rakenduslik mõõteteadus)
Marie Vihmar
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MA (disain ja rakenduskunst)
Nooruse 1-332
Krõõt Arbo
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Kadri-Ann Valdur
tehnoloogia nooremteadur 0,7 k
MSc (materjaliteadus ja tehnoloogia)
Nooruse 1-332
Jaanus Kalde
tehnoloogia nooremteadur
MSc (arvutitehnika)
Nooruse 1-110
Henri Ingelman
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (rakenduskeemia ja biotehnoloogia)
Houman Masnavi
robootika nooremteadur 0,75 k
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Mart Ernits
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (nanobiotehnoloogia)
Kadir Aktas
masinõppe nooremteadur 0,3 k
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Ankit Kumar
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (Genetics and Plant Breeding)
Livia Matt
nooremteadur
PhD (bioaktiivsete ainete tehnoloogia)
Rauno Sedrik
polümeeride keemia nooremteadur 0,1 k
MSc (materjaliteadus)
Helen Parik
taimebioloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (geenitehnoloogia)
Martin Kala
tehnoloogia nooremteadur 0,425 k
MSc (geenitehnoloogia)
Liane Viru
bioohutuse tuumiklabori administratiivjuhataja
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
D Scott Bottoms
fermentatsiooni tehnoloogiate peaspetsialist
MSc (bakterioloogia)
Mart Parve
tehisintellektiteenuste tootejuht
MSc (International Business Economics and Management)
Narva mnt 18-2022
Heilo Altin
haridusrobootika juhtivspetsialist 0,3 k
MSc (infotehnoloogia)
Aune Tamm
IMS labori administratiivjuht
737 4824
5611 0633 (4824)
Nooruse 1-330
Teet Tilk
elektroonika spetsialist
MSc (arvutitehnika)
737 4831
Nooruse 1-105
Merilin Saarma
proteoomika tuumiklabori spetsialist
MSc (bioloogia)
Nooruse 1-532
Rain Eric Haamer
virtuaalreaalsuse spetsialist
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Nooruse 1-114
Eveli Otsing
molekulaarse ökoloogia spetsialist
PhD (botaanika ja mükoloogia)
Mark Lütter
3D modelleerimise ja graafika spetsialist 0,5 k
MA (semiootika ja kultuuriteooria)
Kristel Panksep
molekulaarse diagnostika spetsialist
MSc (rakendushüdrobioloogia)
Kadi-Anne Nadel
proteoomika meetodiarenduse spetsialist
MSc (materjaliteadus)
Nooruse 1-532
Anett Toom
projekti assistent
737 4824
5310 1633
Nooruse 1-330
Fred Väärtnõu
biomeditsiinitehnoloogia spetsialist
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Sandra Koit
rakendusviroloogia spetsialist
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Teve Rajamets
turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
737 4840
5624 9014
Liina Katherine Viikmaa
õppekorralduse spetsialist
737 4882
Nooruse 1-149
Kristo Allaje
arvutitehnika spetsialist 0,4 k
insener 0,6 k
MSc (kosmosetehnoloogia)
Aare Abroi
bioinformaatika spetsialist
PhD (molekulaarbioloogia)
Inge Tera
koordinaator
MBA (ärijuhtimine (juhtimine ja turundus))
737 4829
Narva mnt 18-3051
Mari Linsi
kliiniliste uuringute spetsialist 0,5 k
MSc (proviisor)
Christina Mürk
analüütika spetsialist 0,8 k
spetsialist 0,2 k
MSc (heitmete tehnoloogia)
737 6648
Ravila 14a-5048
Anett Puskar
molekulaarbioloogia spetsialist 0,1 k
MSc (biomeditsiin)
Mikael Johan Brosché
taimebioloogia kaasprofessor (tööleping peatatud) 0,1 k
PhD
Kaija Põhako-Esko
materjalide keemia kaasprofessor (tööleping peatatud)
PhD (keemia)
Age Utt
viroloogia teadur (tööleping peatatud)
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Anna-Liisa Peikolainen
materjalitehnoloogia teadur (tööleping peatatud)
PhD (keemia)
Diana Pilvar
proteoomika meetodiarenduse spetsialist (tööleping peatatud)
MSc (geenitehnoloogia)
Mariana Kukk
kommunikatsioonispetsialist (tööleping peatatud)
MA (ajakirjandus ja kommunikatsioon)