Mariana Tulf

Inspireerivad õpetajakoolituse infotunnid: ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja eriala

Veebruaris ja märtsis saad infotundides tutvuda ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja erialaga - osale 28. veebruaril veebiinfotunnis või tule 20. märtsil kohapeale kuulama. Infotundides saad teada, mida õpetajakoolituses õpitakse ning millised oleksid sinu võimalused pärast lõpetamist.

Ajaloo magistriõppes saad valida ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja eriala, mis annab koos magistrikraadiga Sulle õpetajakutse ning õiguse õpetada kogu üldhariduskoolis kuni gümnaasiumiastmeni välja. Lisaks klassi ette astumisele panevad paljud meie vilistlased end proovile ka teistes põnevates rollides mujal haridusmaastikul.

Infotundides saad teada:

• Kuidas käib õpetajakoolituses õppimine?
  • Milliseid erialaspetsiifilisi ja üldaineid õpingute käigus läbida saad?
  • Kuidas omandad praktilised oskused oma tulevaste tundide ette valmistamiseks ja klassiruumis hakkama saamiseks?
  • Mida uuritakse õpetajakoolituse magistritöödes?

Selleks, et juba varakult suviseks sisseastumiseks mõtteid koguda, registreeri end õpetajakoolituse infotundi:

28. veebruaril kell 16.00 Zoomis

Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja infotund

(programmijuht ja Eesti ajaloo lektor Janet Laidla)

Registreeri ennast veebiinfotundi

20. märtsil kell 16.15 Jakobi 2-230

Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja infotund

(ajaloo didaktika kaasprofessor ja programmijuht Anu Raudsepp,

programmijuht ja Eesti ajaloo lektor Janet Laidla)

Registreeri ennast infotundi

Ootame juba Sinuga kohtumist! Ajaloo magistriõppekavaga saad tutvuda siin.

Ajaloolased

Ajaloo magistriõppe infotund 29. mail 2024

Vilnius

Alanud on rahvusvahelise üliõpilaskonverentsi teeside esitamine