Pixabay

Vikerraadio saated spioonist ja keeleteadlasest Juhan Tuldavast

Arhiivinduse kaasprofessor Olev Liivik räägib Vikerraadio saates "Eesti lugu" Juhan Tuldava tegevusest agendina Nõukogude Liidu tagalas. Germanistika professor Reet Bender kõneleb tema tegevusest keeleteadlasena.

Arhiivinduse kaasprofessor Olev Liivik räägib Juhan Tuldava tegevusest agendina Nõukogude Liidu tagalas teise maailmasõja aastatel, Rootsis sõjajärgsetel aastatel ja 1964. aastast alates Tartus ülikooli õppejõuna. Kuula saadet siit

Germanistika professor Reet Bender räägib saates, millega Juhan Tuldava tegeles, missugused on Tuldava keelealased saavutused, missugune oli ta õppejõuna. Tuldava õppis ja töötas Tallinnas, Kirovis, Stockholmis ja Tartus. Kuula saadet siit.

Paris