27. märtsil kell 10.00 toimub Jakobi 2 ringauditooriumis filosoofiateaduskonna Magistrimess

Ootame Sind 27. märtsil kell 10.00 Jakobi 2 ringauditooriumisse filosoofiateaduskonna Magistrimessile, kus on võimalik lähemalt tutvuda nii päris uute kui ka olulise värskenduskuuri läbinud magistriõppekavadega.

Lisaks uute õppekavade “Euroopa keeled ja kultuurid” ning “Võõrkeeleõpetaja” avanemisele on uuest õppeaastast kõik filosoofiateaduskonna magistriõppe erialad koondunud kolme magistrikooli (õpetajakoolituse magistrikool, keeleteaduse ja tõlkeõpetuse magistrikool ning ajaloo-, kirjandus- ja kultuuriteaduste magistrikool). Magistrikoolide kaudu pakume üliõpilastele paindlikke õpiteid, isikupärast spetsialiseerumist, huvitavaid interdistsiplinaarseid ainekursusi ning dialoogivõimalust kaasüliõpilaste ja kompetentsete õppejõududega erinevatelt erialadelt. Tutvustame ka praktikavõimalusi sh uusi praktikaliike, mida meie magistriõppekavad pakuvad. Magistriõppekavade ümbertegemisel lähtusime tööturu ja vilistlaste uuringutest, et ülikoolis õpitav annaks parema stardipositsiooni tööleasumiseks.

Mess algab kell 10.00 Jakobi 2 ringauditooriumis dekaani tervituse ning üldinfoga sisseastumise kohta, millele järgneb võimalus kuulata erialade tutvustusi ning küsida iga eriala kohta täpsemat infot õppejõududelt ning magistrantidelt.

Registreeri osalemine

Loe rohkem magistriõppekavade kohta meie kodulehelt: