Kevad toob Eesti suurima vilistlaste kokkutuleku

Levinud ütlus „Ülikooli aeg oli parim aeg minu elus“ paneb tahtma ülikooli naasta ja end taas üliõpilasvaimust kanda lasta. Sel kevadel, 21. mail 2016 on see võimalik, sest Tartu ülikool ootab edumeelseid vilistlasi üle Eesti läbi aegade suurimale vilistlaste kokkutulekule „Möödaläinud ajad“.

Suur vilistlaste kokkutulek on kõigile, kes peavad alma mater´it, ülikooliaegseid sõpru ning ülikooliaega omaks ja oluliseks. See on päev täis legendaarseid õppejõude, uusi ja vanu õppehooneid, meenutusi, muusikat (sh Singer Vinger, Jäääär, Vennaskond, Inboil), sporti ja loenguid – kaetud on kõik olulised eeldused, et vilistlased tunneksid taaskord tugevat sidet oma ülikooli, kursusekaaslaste ja tuttavatega.

„Ülikooliaegne võrgustik on reeglina üks tugevamaid, mis jääb kestma ka pärast ülikooli, vilistlaspõlves. Loodan, et see päev tugevdab veel enam vilistlaste omavahelist sidet ja sidet ülikooliga ning tuletab meelde, et ootame neid ikka ja jälle tagasi,“ rääkis Tartu ülikooli rektor professor Volli Kalm.

Kalm rõhutas, et üle-ülikooliline vilistlaste kokkutulek on hea võimalus haarata initsiatiiv ja korraldada suure ürituse sees ka kauaoodatud kursuste kokkutulekuid: „Tartu ülikooli poolt on programm – vilistlaste poolt kohaletulek.“

Aktiivse Tartu ülikooli vilistlaskogukonna ehitamiseks on loodud ka vilistlasvõrgustik utalumni.ee, kus saab taaselustada oma ülikooliaegset võrgustikku, võtta ühendust kursusekaaslastega ning tulla üheskoos 21. mail 2016 Tartu ülikooli vilistlaste kokkutulekule.

Tartu ülikoolil on Eesti suurim vilistlaste kogukond – hinnanguliselt 70 000 vilistlast. Tunnustamaks kõiki kohaletulnud vilistlasi, kingib ülikool osalejatele uue olulise meene – Tartu ülikooli vilistlasmärgi.

Pileti hind on 35 €, vilistlasvõrgustikuga liitunule 30. aprillini 25 €, hiljem 30 €. Pilet tuleb kokkutuleku päeval vahetada ülikooli peahoones käepaela vastu, mis tagab mugava ja muretu ligipääsu igale üritusele. Pileti saab soetada Piletilevist.

Rohkem infot ürituse ja esinejate kohta leiab utalumni.ee/kokkutulek. Liitu üritusega Facebookis.

Lisainfo
Teele Arak, TÜ turunduse peaspetsialist
tel 737 6121, 5343 3773