Kuula uut saadet ajaloo magistriõppest

Ilmunud on humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna taskuhäälingu „Mõistuse hääl“ uus saade: Soovid reisida minevikku? Tule ajaloo magistriõppesse! Ajalugu ümbritseb meid igal sammul, kuid teame sellest tihti vähem kui sooviksime. Teadmisjanulistele ja uudishimulikele pakub ajaloo magistriõpe palju põnevat: muinasaegsete asulapaikade uurimisest keskaegsete kroonikate ja 20. sajandi poliitiajalooni välja. Iga infokild, uus fakt ja avastus pakub väärt teadmist sellest, kes me oleme ja kust me tuleme. Lisaks annab mineviku uurimine võimaluse õppida, areneda ja maailma meie ümber paremaks muuta. Ajaloo õppimisest ja uurimisest vestlesid magistriõppekava programmijuht Janet Laidla, ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja eriala vilistlane Lauri Kann ning arheoloogia magistrant Agnes Unt. Vestlust juhtis humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna kommunikatsioonijuht Sander Mändoja.

Ajaloo magistriõppekaval saab avaldusi esitada 29. juunini 2022.

Tutvu õppekavaga ja kandideeri siin.

Kuula teisi ajaloo õppekavaga seotud saateid siit.

Ajaloolased

Ajaloo magistriõppe infotund 29. mail 2024

Poseidoni tempel Sounionis

Vanaaeglased korraldasid Ateenas antiigiteemalise doktorikooli