Magistrimess tutvustab valdkonna magistriõppekavu

Reedel, 18. märtsil ootame kõiki huvilisi Magistrimessile, kus on võimalik lähemalt tutvuda humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna magistriõppekavadega.

Päeva jooksul võimalik kuulata inspireerivat akadeemilist avaloengut ja võtta osa kõiki õppekavasid tutvustavatest infotundidest. Küsimustele vastavad erialade programmijuhid ning nõu annavad koordinaatorid. Lähemalt kuuleb ka selle kohta, millised on vastuvõtu eeldused ning milliseid kõrvalerialasid ja eeldusaineid selleks peaks läbima.

Enamik valdkonna magistriõppe erialasid koondunud kolme magistrikooli (õpetajakoolituse magistrikool, keeleteaduse ja tõlkeõpetuse magistrikool ning ajaloo-, kirjandus- ja kultuuriteaduste magistrikool). Magistrikoolide kaudu pakume üliõpilastele paindlikke õpiteid, isikupärast spetsialiseerumist, huvitavaid interdistsiplinaarseid ainekursusi ning dialoogivõimalust kaasüliõpilaste ja kompetentsete õppejõududega erinevatelt erialadelt.

Üritusel tutvustame ka praktikavõimalusi sh erinevaid praktikaliike, mida meie magistriõppekavad pakuvad. Magistriõppekavade ümbertegemisel oleme lähtunud tööturu ja vilistlaste uuringutest, et ülikoolis õpitav annaks parema stardipositsiooni tööleasumiseks.

Lähem teave ja registreerumine: https://sisu.ut.ee/magistrimess

Üritust korraldab humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna dekanaat.

Lisainfo: Eva-Kaia Vabamäe, eva-kaia.vabamae@ut.ee, 737 6148.