Magistrinädalal saab tutvuda magistriõppe võimalustega

26. veebruarist kuni 2. märtsini on humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna uksed avatud kõigile, kes huvituvad magistriõppest. Magistrinädala raames saab külastada arvukalt avatud loenguid ning kuulata erinevate õppekavade tutvustusi.

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonnas on kokku 18 magistriõppe kava, neist 13-le saab õppima tulla mistahes erialalt. Vajalik on vaid bakalaureusekraadi olemasolu (või sellele vastav kvalifikatsioon).

Eeldusaineteta magistriõppekavad:

• Ajalugu
  • Etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia
  • Euroopa keeled ja kultuurid (inglise keeles)
  • Filosoofia (inglise keeles)
  • Folkloristika ja pärandirakendused (inglise keeles)
  • Kirjandus- ja teatriteadus
  • Kultuurikorraldus, (avatud ülikool)
  • Religiooniuuringud ja teoloogia
  • Semiootika ja kultuuriteooria
  • Semiootika (inglise keeles)
  • Tõlkeõpetus

Viljandi kultuuriakadeemias:

• Kunstide ja tehnoloogia õpetaja (tehnoloogiaõpetuse õpetaja, käsitöö ja kodunduse õpetaja, nutikate tehnoloogiate õpetaja, ettevõtlusõpetaja), (avatud ülikool)
  • Pärandtehnoloogia

Ingliskeelsetele õppekavadele lõpeb avalduste esitamine 15. märtsil. Eestikeelsetele õppekavadele saab avaldusi esitada 20. juunist 1. juulini.

Rohkem infot õppekavade ning sisseastumistingimuste kohta saab küsida vastava õppekava instituudist või uurida Tartu Ülikooli kodulehelt.

Õpi mõistma keeli, ühiskondi ja kultuure humanitaarteaduste magistriõppes!

* Magistrinädala keskel, 28. veebruaril toimub Tartu ülikooli lahtiste uste päev ka bakalaureuseõppest huvitatutele.

Lisainfo:
hv.dekanaat@ut.ee