Peatselt avatav kunstide keskus kutsub kursustele registreeruma

4. septembril 2017 avab Viljandi kultuuriakadeemia Tartus kunstide keskuse, mis pakub kõikidele Tartu ülikooli üliõpilastele, õppejõududele ja töötajatele üle 35 kunstide valdkonna kursuse, et omandada uusi teadmisi ja oskusi ning arendada igakülgselt oma loovust.

Vabaainetena saavad tudengid õppida muusikat, maalimist, fotograafiat, tantsimist, näitekunsti, joonistamist, käsitööd ja palju muud. Kuna kunstide õppe puhul on verbaalne suhtlus sageli teisejärguline ning infot on võimalik vahetatada ka muul viisil, siis sobib suurem osa ainekursusi suurepärastelt ka välistudengitele ning -õppejõududele. Kõikidel kursustel on võimalik osaleda ka täiendusõppijana.

Üliõpilased saavad kursustele registreeruda ÕISis, ülikooli töötajad aga õppekorralduse spetsialisti abiga (maarja.nommik [ät] ut.ee, 737 5669).

Tartu ülikooli kunstialade õppejõudude, üliõpilaste ja vilistlaste loometöö laiemaks tutvustamiseks avatakse vanas anatoomikumis paiknema hakkavas keskuses ka väike galerii-pood.

Rohkem infot keskuse kodulehelt: kunstidekeskus.ut.ee
Ja Facebookist: www.facebook.com/kunstidekeskus

Lisainfo: Margot Must, kunstide keskuse koordinaator, margot.must [ät] ut.ee