Autor:
Pexels

TÜ Ajalooringi kevadkonverents ja sünnipäevapidu

Ajalooring tähistab oma 77. sünnipäeva märtsi eelviimasel nädalal, mis toob kaasa mitu põnevat sündmust, millest kõik ajaloolased on oodatud osa saama.

22. märtsil kell 18.15 toimub Raadi kalmistul tuur endiste ajaloolaste ja õppejõudude haudadele Tiit Rosenbergi juhtimisel.

24. märtsil algusega kell 14.00 toimub TÜ Ajalooringi kevadkonverents Rahvusarhiivis Nooras. Konverentsil saab kuulata tudengiettekandeid lõputöödest igalt õppeastmelt nii ajaloost kui ka arheoloogiast. Täpsem kava on nähtav SIIT.

Kuulama on oodatud tudengid, õppejõud ja teised huvilised. Tegemist on hea võimalusega kuulda põnevatest uurimisteemadest, mida vahel väljaspool tööde kaitsmist ei pruugi kuulda. Ettekannete järel valib publik hääletuse teel ka parima ettekande, mis saab heldelt auhinnatud!

24. märtsil algusega kell 18.00 toimub Ajalooringi 77. aastapäeva sünnipäevapidu, kuhu on oodatud kõik ringi endised ja praegused liikmed ning ajalooringi sõbrad! Toimub meenutamine, pidulik tähistamine, saab süüa ja juua ning muud põnevat. Avatud on annetustekast, et Ajalooringi tegemisi toetada!

Image
Ajalooringi kevadkonverents
Üliõpilane arhiivimaterjale vaatamas

Inspireerivad õpetajakoolituse infotunnid: ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja eriala

mees loeb dokumenti

Uuest õppeaastast muutuvad tasuta õppimise tingimused

Lõpetajad peahoone ees

Bakalaureuseõppe lõpuaktus