Salaaed / Secret Garden

Vilistlaspäeval avati pidulikult TÜ Ajalooringi fotonäitus

Ajaloo ja arheoloogia instituudi vilistlaspäeval avati Jakobi 2 II korrusel TÜ Ajalooringi fotonäitus „Lood ajast ja ringist“.

Näituse koostajate nimel võttis sõna Hipp Saar, Ajalooringi varasemaid aegu meenutas Tiit Rosenberg. TÜ Ajalooringi näituse panid kokku Hipp Saar, Kirke Piiskoppel, Carmen Raudmets, Emma Leena Toomsalu ja Madle Uibo.

Ajalooringi fotonäituse koostajad

Fotonäitus „Lood ajast ja ringist“ jutustab Ajalooringi tegemistest läbi aegade, et aidata meelde tuletada ülikoolimälestusi ja erinevaid juhtumisi, mis tänu Ajalooringile annetatud fotodele säilinud on. Ehkki aastad mööduvad ja tuuled pöörduvad, on Ajalooringi tegemistes mitmeid elemente, mis püsivad ja alati alles jäävad – olgu selleks sumakas, põnevad bussisõidud või head sõbrad. Tule vaata ja meenuta, kuidas omal ajal asjad olid ning saad ka ülevaate, kuidas killuke tudengielust tänapäeval välja näeb.

Näitusega saab tutvuda Jakobi 2 II korrusel oktoobrini. Ajalooring ootab näituse külastajatelt ka fotodega seotud lisainfot (kes on pildil, aastaarv, üritus jne), mida saab neile saata aadressil utajalooring@gmail.com.

Ajalooringi vilistlaspäeva ja näituse avamise fotogalerii leiab siit

TÜ Ajalooringi fotonäitus
Fotonäituse avamine

Väike ülevaade instituudi vilistlaspäevast