Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja eriala infotund toimub 19. aprillil

Kas oled mõelnud ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetajaks õppimisest? Kuidas õpe välja näeb, selle eripärast, praktikavõimalustest ja õpetajana töötamisest saad rohkem teada Tartu Ülikooli ajaloo magistriõppekava ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja eriala infotunnis kolmapäeval, 19. aprillil kell 16.15 Jakobi 2-217.

Tutvustatakse ajaloo ja arheoloogia instituudis õpetaja eriala omandamise tugevusi:

• sessioonõpe;
  • eriala ja ainedidaktika alane ettevalmistus;
  • koostöö ajaloo eriala magistrantidega;
  • võimalus õppimise ajal koolis töötada jm.

Kõneldakse õpetajakutse valiku perspektiivikusest:

• huvitav erialane töö;
  • võimalus doktorantuuris ajaloo erialal õpinguid jätkata (sh ka koolis töötamise ajal);
  • koostöö ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetajate seltsis jm.

Infotundi viivad läbi Anu Raudsepp ja Janet Laidla.

Kui soovid, et saadaksime Sulle enne infotundi meeldetuletuse, siis anna meile sellest märku veebivormis

Infotunnis osalemiseks täida palun allolev registreerumisvorm. Kui sa ei saa infotundi tulla, kuid sooviksid siiski ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetajaks õppimise kohta rohkem infot saada, anna meile märku, kirjutades ajalugu@ut.ee.

Registreeru ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja eriala infotundi:

Tudeng loengus

Üliõpilaste teadustööde riiklikule konkursile oodatakse lõputöid

Nele Tammeaid

Palju õnne, armsad lõpetajad!

Kaitseliidu ja naiskodukaitse esindajad tervitamas Poola presidenti Ignacy Mościckit. EFA.10.4.4102

Uus valikkursus diplomaatilisest protokollist