Lisett Heero

Arheoloogia kevadpäevade teemadevalik on põnev ja mitmekülgne

Arheoloogia kevadpäevad toimuvad toimuvad sel aastal 30.–31. mail Jakobi 2-224. Kevadpäevadel, mis toimuvad juba 13. korda, tutvustavad TÜ arheoloogia eriala kraadiõppurid, arheoloogia osakonna töötajad ja teiste asutuste arheoloogid oma uurimistööd. Ettekandeid on kuulama oodatud kõik arheoloogia eriala üliõpilased ja ka teised huvilised. Samuti saab ettekandeid jälgida Teamsis.

Arheoloogia kevadpäevadel saab rohkem teada Tarvastu linnuse rajamisest, suuraudadest raua- ja keskaegses arheoloogilises materjalis, varauusaegsest teratoomi juhtumist Saastnas, kääparahva kadumisest, Eesti taimeuurimise hetkeseisust, proovide võtmisest arheoloogilises aineses, hiliskeskaegsetest jalatsileidudest, hobuseliha tarvitamisest Iru asulakoha näitel, mis on tekenid või mis on kupellid või kas muistne sepp valmistas oda, millega torgati Jeesus Kristust?

Kogu teemadevalikuga tutvumiseks vaata kava:

Lisett Heero

Professor Kadri Voorandi sügisene kursus elumuutvast loomingust

Tudeng loengus

Üliõpilaste teadustööde riiklikule konkursile oodatakse lõputöid

Nele Tammeaid

Diplomini jõudmise ABC ehk põhimõisted