Stocksnap / Pixabay

Eesti Mälu Instituut koostöös Eesti ajaloo osakonnaga kuulutab välja magistriõppe stipendiumikonkursi

Eesti Mälu Instituut koostöös Tartu Ülikooli Ajaloo ja arheoloogia instituudi (AAI) Eesti ajaloo osakonnaga kuulutab välja magistriõppe stipendiumikonkursi, et toetada noorte ajaloolaste ettevalmistamist Eesti Mälu Instituudi uurimisvaldkondades.

Stipendiumikonkursil võib osaleda stipendiumikonkursi ajal täiskoormusega õppiv või õpinguid alustav AAI ajaloo eriala magistrant. Konkursil osalemiseks tuleb aadressile info@mnemosyne.ee kuni 29. september (kaasa arvatud) esitada digiallkirjaga ümbrikus pealkirjaga “EMI TÜ magistriõppe konkurss” järgmised PDF-vormis dokumendid:

• sooviavaldus;
  • taotleja elulugu;
  • ülevaade senisest tegevusest ja uurimistööst;
  • motivatsioonikiri (kuni 3000 tähemärki);
  • võimalusel soovituskiri juhendajalt.

Žürii teeb valiku esitatud dokumentide alusel ning lõpliku otsuse langetamiseks võib vajadusel korraldada vestlusvooru kandidaatidega.

Loe lähemalt Eesti Mälu Instituudi kodulehelt.

TÜ Ajalooringi fotokogu

TÜ Ajalooring reisis Riiga

Tudeng loengus

Üliõpilaste teadustööde riiklikule konkursile oodatakse lõputöid

Nele Tammeaid

Palju õnne, armsad lõpetajad!