Foto:
Erakogu

Epi Tohvri peab venia legendi 29. novembril

Kunstiajaloo professori kohale kandideeriv Epi Tohvri peab venia legendi 29. novembril kell 16.15 teemal „Õppekeskkondade visuaalsed representatsioonid erinevate haridusparadigmade kontekstis“. Loeng toimub Tartu Ülikooli peahoone ruumis 128 kell 16.15.

Sünopsis:
Võttes aluseks haridusparadigma muutusi, käsitlen oma ettekandes akadeemiliste õppekeskkondade visuaalseid representatsioone alates valgustusajastust kuni kaasajani. Kuidas on arhitektuur ja ruumiline keskkond „teadmistepoliitikas“ osalenud ning haridusinstitutsioonidele omast visuaalset identiteeti loonud? Samuti analüüsin erinevaid ruumipraktikaid akadeemiliste hoonete kavandamisel ja kasutuses ning erialast terminoloogiat ruumist kõnelemisel.

Teised kandidaadid:

Kunstiajaloo professori kohale kandideerivad ka Anu Mänd (venia legendi 1. novembril kell 16.15), Ruth Sargent Noyes (venia legendi 15. novembril kell 16.15) ja Jaanika Anderson (venia legendi 22. novembril kell 16.15).

#koostöö #teadus
Peahoone lippudega_2022_Foto_Andres_Tennus

Rahvusvaheline töötuba „The Same Event? Morphologies, Reflections, Disseminations“

#instituudist #kultuur