Bakalareuse- ja magistriõppe esmakursuslaste koolituspäev

5. septembril 2015 toimub Philosophicumis (Jakobi 2) filosoofiateaduskonna bakalaureuse- ja magistriõppe esmakursuslastele mõeldud koolituspäev „Leia oma tee Tartu Ülikoolis“.

Koolitusel keskendutakse oma õpitee kujundamisele, aja oskuslikule planeerimisele ning motivatsiooni leidmisele ja säilitamisele. Koolituspäev lõpeb suure tutvumispeoga!

Koolituspäeval osalemise eest saab iga esmakursuslane teenida oma esimese ainepunkti. Selleks tuleb ÕISis registreeruda filosoofiateaduskonna ainele (FLFL.00.015)” Õpingud Tartu Ülikoolis”, osaleda 5. septembril toimuval koolituspäeval ning täita hiljemalt 13. septembriks Moodle’i keskkonnas tagasisideankeet. Ainele registreerumine on avatud alates 31. augustist 2015.

Tutvu koolituspäeva ajakavaga.
Paralleelsessioonide ajakava

Sisuka päeva lõpetab kõigi erialade ühispidu Symposium.

Peol esinevad bändid I Wear* Experiment ja Pole Hullu ning DJ-d Berk Vaher, Kaarel Arb, Merit Maarits ja Rebane. Värsketele filosoofiateaduskonna tudengitele on sissepääs eelmüügist ostetud piletiga 3 eurot. Pileteid saab osta oma tuutorilt või laupäeval koolituspäevalt.