HUMA sügiskooli tudengikonverents toimub 18.-19. novembril

18.-19. novembril Tartu Ülikooli raamatukogus toimuv humanitaarteaduste magistrikooli (HUMA) sügiskool toob juba kuuendat korda kokku erinevate erialade tudengid, juhendajad ja doktorandid.

Tudengitel on konverentsil ainulaadne võimalus esineda ettekandega, et tutvustada akadeemilisele publikule oma lõputööd, mis aitab valmis olla selle edukaks kaitsmiseks ja annab erialase ettekande koostamise ja pidamise kogemuse. Samuti saavad tudengid oma tööle väärtuslikku tagasisidet erinevate erialade õppejõududelt ja doktorantidelt. Esimese aasta magistrandid on oodatud esinema posterettekandega, mis võib baseeruda ka bakalaureusetööl.

Lisaks magistrantide ettekannetele toimub 18. novembril kell 17.30 vestlusõhtu Ilmar Raagi ja David Vsevioviga.

Konverents toimub nii eesti kui inglise keeles ja on jälgitav ka MS Teams vahendusel. Ajakava ja lisainfo sügiskooli kodulehel.