Rahvusvahelise õpirände infonädal

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna tudengitel on palju erinevaid võimalusi rahvusvaheliseks õpirändeks. Kui oled samuti mõelnud välismaal õppimise peale, tahaksid lähemalt kuulda erinevatest programmidest ning partnerkõrgkoolidest ja kuulda teiste kogemusi, siis oled teretulnud 15-19. novembril toimuvale virtuaalsele välisõpingute infonädalale! Zoomi keskkonnas toimuvates vestlusringides jagavad enda kogemusi nii hetkel välismaal õppivad kui ka seal varasemalt käinud tudengid. Juttu tuleb nii õppetööst, tudengielust, kultuurielamustest kui ka sellest, milliseid kogemusi ja õppetunde võõrsil veedetud õpingute käigus omandati.  Rahvusvahelise õpirände praktilist külge ja erinevaid õpi- ning praktikavõimalusi tutvustab Tartu Ülikooli rahvusvahelise õpirände keskuse juhataja Ülle Tensing. Vestlused salvestatakse ning neid on võimalik hiljem järelvaadata.

AJAKAVA:

 

15. novembril kell 10.00-11.00 räägib filosoofia magistrant Emmi Kaaya enda õpingutest Helsingi ülikoolis läbi Nordplus programmi. Ettekanne on inglise keeles. Link osalemiseks!

16. novembril kell 10.00-11.00 räägib semiootika magistrant Lii Ranniku õpingutest Bologna ülikoolis 2021. aasta kevadel. Ettekanne on eesti keeles. Link osalemiseks!

16. novembril kell 15.00-16.00 tutvustab TÜ rahvusvahelise õpirände keskuse juhataja Ülle Tensing erinevaid õpirände programme (s.h. Erasmus+), taotluste esitamise protsessi ning erinevaid õppe- ja praktikavõimalusi. Ettekanne on eesti keeles. Link osalemiseks!

17. novembril kell 10.00-11.00 räägib eesti ja soome-ugri keeleteaduse magistrant Orsolya Kiss enda välisõpingute kogemusest Helsingi ülikoolis. Ettekanne on eesti keeles. Link osalemiseks!

17. novembril kell 15.00-16.00 räägib filosoofia magistrant Gabriele Celli õpingutest Uppsala ülikoolis Eramus+ programmi raames. Ettekanne on inglise keeles. Link osalemiseks!

17. novembril kell 16.00-17.00 räägib kirjandus- ja kultuuriteaduste bakalaureusetudeng Karmen Juhkam välisõpingutest Poolas Wroclawi ülikoolis. Ettekanne on eesti keeles. Link osalemiseks!

19. novembril kell 11.00-12.00 räägib romanistika eriala bakalaureusetudeng Kristina Pihlapuu vahetusüliõpilaseks olemisest Hispaanias Zaragoza ülikoolis. Ettekanne on eesti keeles. Link osalemiseks!

19. novembril kell 12.00-13.00 räägivad enda käimasolevatest välisõpingutest Prantsusmaal Lyon III ülikoolis Euroopa keelte ja kultuuride õppekava magistrandid Elisa Aru ja Linda Tender. Ettekanne on eesti keeles. Link osalemiseks!